середа, 26 квітня 2017 р.

У «Борисполі» прикордонники виявили підроблену посвідку на проживання в Україні

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби виявили підроблену посвідку на постійне проживання в Україні.
Іноземець мав намір вилетіти рейсом "Київ - Тель-Авів". Під час паспортного контролю у прикордонного наряду виникли сумніви щодо дійсності посвідки на проживання, яку надав громадянин. За результатами попередньої перевірки, прикордонники встановили, що посвідка на постійне проживання в Україні містить ознаки повної підробки.
На громадянина Грузії складено матеріали про адміністративне правопорушення за ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), направлено повідомлення до відділу Нацполіції та заборонено в'їзд в Україну терміном на три роки.


четвер, 20 квітня 2017 р.

В «Борисполі» та «Жулянах» прикордонники оформили команди хокеїстів Австрії, Польщі, Казахстану та Угорщини

Завтра в Києві розпочнеться спортивне свято - чемпіонату світу з хокею. Як уже повідомлялося, окрім України в іграх Першого дивізіону групи «А» участь візьмуть ще 5 збірних команд. 
Прикордонники вже оформили збірну команду Південної Кореї, яка першою прибула на чемпіонат світу з хокею в Україну 18 квітня.
А учора протягом дня  в пунктах пропуску  «Бориспіль» та «Жуляни» співробітники Держприкордонслужби провели прикордонний контроль збірних хокейних команд Австрії, Польщі, Казахстану та Угорщини.
Всього було пропущено у спрощеному порядку 184 членів команд та обслуговуючого персоналу, які прибули в столицю для участі у чемпіонаті. Разом з командами прибули уповноважені представники Міжнародної федерації хокею і її партнери та інші акредитовані особи. Крім того, також прибувають і уболівальники.
Особлива увага з боку співробітників Держприкордонслужби  під час прибуття учасників чемпіонату приділяється безпековій складовій та підтриманню правопорядку в пунктах пропуску, а процедури прикордонного та митного контролю для гостей і учасників чемпіонату здійснються в пріоритетному порядку.
Варто зазначити, що основним напрямком прибуття на чемпіонат є авіаційний, тому в аеропортах пропуск учасників і глядачів чемпіонату здійснюється на пріоритетній основі, на окремих коридорах, біля трапу літаків та під час їх руху. Також в автомобільних пунктах пропуску оформлення відбуваються на окремих смугах руху. При цьому активно застосовуються системи попередньої обробки інформації про учасників, за технологічними принципами, що використовувалися під час масштабних міжнародних заходів «Євро-2012» та інших спортивних фіналів.
Більше за посиланням: http://dpsu.gov.ua/ua/news/V-Borispoli-ta-ZHulyanah-prikordonniki-oformili-komandi-hokeistiv-Avstrii-Polshchi-Kazahstanu-ta-Ugorshchini/

(ВІДЕО) Перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк: «В рамках підготовки до запровадження безвізового режиму ЄС для України Держприкордонслужба виконала усі завдання»

Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» за участі заступника міністра внутрішніх справ України Вадима Трояна, першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка, заступника міністра внутрішніх справ начальник Департаменту Інтерполу та Європолу Нацполіції Василя Неволі відбувся брифінг щодо співпраці Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України з Інтерполом.
Результати реалізації Державною прикордонною службою України своїх правоохоронних повноважень суттєво зросли після того, як Держприкордонслужба в серпні 2015 року підключилася до бази даних Інтерполу.
Співробітники Держприкордонслужби під час заходів прикордонного контролю активно користуються базою даних Інтерополу, що дає можливість майже щоденно на кордоні викривати правопорушників, які знаходяться у міжнародному розшуку за злочини, вчинені як за межами України, так і всередині. Завдяки бази даних Інтерполу стало легше виявляти зловмисників, а основною перевагою розшукуваних Інтерполом для прикордонників є те, що злочинців можна зтримувати одразу при спробі перетнути кордон. 
«Попри війну та агресію з боку РФ, в Україні відбуваються серйозні трансформації та реформи. Наші пріоритети відповідають запитам сучасного суспільства: кібербезпека, боротьба з тероризмом та організованою злочинністю. Світ бачить у нас партнерів у цій спільній роботі. Загроза зі Сходу спонукає нас активніше інтегруватися у міжнародну безпекову систему та посилювати захист кордону», — наголосив заступник глави МВС Вадим Троян.
Він високо оцінив співпрацю Державної прикордонної служби України з Інтерполом.  За його словами, приєднання Державної прикордонної служби до бази даних Інтерполу стало ще одним кроком, який наблизив Україну до єдиного європейського безпекового простору. 
 «У  межах підготовки до запровадження безвізового режиму ЄС для України Держприкордонслужба виконала завдання по обладнанню пунктів пропуску засобами біометричного контролю та забезпечила доступ до баз даних Інтерполу», - зауважив під час брифінгу перший заступник голови Держприкордонслужби  Василь Серватюк.
Усього ж від початку підключення до бази даних Інтерполу – з 28 серпня 2015 року – співробітниками Держприкордонслужби фактично реалізовано понад 3,4 тисячі спрацювань, зокрема виявлено 2,6 тисяч осіб, 147 викрадених транспортних засобів та понад 700 викрадених або втрачених паспортних документів.
Більше за посиланням: http://dpsu.gov.ua/ua/news/Pershiy-zastupnik-Golovi-Derzhprikordonsluzhbi-Vasil-Servatyuk-V-ramkah-pidgotovki-do-zaprovadzhennya-bezvizovogo-rezhimu-S-dlya-Ukraini-Derzhprikordonsluzhba-vikonala-usi-zavdannya/

Прикордонники за базою даних Інтерполу затримали розшукуваних громадян Молдови та України

Двох злочинців виявили та арештували протягом доби співробітники Держприкордонслужби за базою даних Інтерополу.   
Так, сьогодні вночі в пункті пропуску «Бориспіль» відбулося спрацювання бази даних стосовно громадянки Молдови.  Жінку розшукували молдовські правоохоронні органи з метою арешту за шахрайство.
А в пункті пропуску «Нові Яриловичі» прикордонники Чернігівського загону виявили за базою даних Інтерполу громадянина України. Жителя міста Шостка розшукували правоохоронці Сумщини з метою арешту за ч.3 185 ККУ(крадіжка). 
Про виявлених правопорушників поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Київ.  Затриманих передано співробітникам Національної поліції.
Варто зазначити, що  співробітники Держприкордонслужби під час заходів прикордонного контролю активно користуються базою даних Інтерополу. Це дає можливість майже щоденно на кордоні викривати правопорушників, які знаходяться у міжнародному розшуку за злочини, вчинені як за межами України, так і всередині.
Загалом з початку  підключення до бази даних Інтерполу – з 28 серпня 2015 року – реалізовано понад 3,4 тисячі спрацювань, у тому числі виявлено 2,6 тисяч осіб, 147 викрадених транспортних засобів та понад 700 викрадених або втрачених паспортних документів.

вівторок, 11 квітня 2017 р.

У аеропорту «Бориспіль» прикордонники виявили підроблені документи

Учора, в міжнародному аеропорту «Бориспіль» під час перевірки документів прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили чотири підроблених ID-картки громадян Італії, які прилетіли рейсом з Грузії. Скористатись ними намагалась сім'я з Палестини. Іноземці прямували до Франкфурта у пошуках кращого життя.
Так, в ході перевірки документів у прикордонного наряду виникли сумніви щодо дійсності та приналежності даних документів пред’явникам. Після попередньої перевірки за допомогою технічних засобів контролю співробітники Держприкордонслужби встановили, що документи містять ознаки повної підробки.
Після оформлення відповідних документів зазначених осіб буде повернуто зворотно.

Прикордонники виявили старовинні фотоапарати та книгу, яка, можливо, містить культурну цінність

Два старовинних фотоапарати та книгу, яка, ймовірно, може містити культурну або ж історичну цінність, виявили сьогодні прикордонники ОКПП «Київ» у взаємодії з працівниками митниці.
Старовинні предмети правоохоронці виявили серед особистих речей громадянина Республіки Катар. Він мав намір вилетіти рейсом «Київ-Дубай» через пункт пропуску «Жуляни» в аеропорту «Київ». За словами чоловіка, 1952 року народження, предмети він придбав та переміщував в особистих цілях.
Наразі предмети, які, можливо, містять культурну та історичну цінність вилучено для експертної оцінки.
Більше за посиланням: http://dpsu.gov.ua/ua/news/Prikordonniki-viyavili-starovinni-fotoaparati-ta-knigu-yaka-mozhlivo-mistit-kulturnu-cinnist/

понеділок, 10 квітня 2017 р.

У «Борисполі» прикордонники виявили підроблений турецький паспорт

Сьогодні вночі прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» в міжнародному аеропорту «Бориспіль» виявили підроблений спеціальний паспорт громадянина Туреччини.
Прямуючи в Україну з Марокко транзитом через Париж, жінка пред'явила на паспортний контроль документи громадянки Туреччини. Проте під час перевірки у прикордонного наряду виникли сумніви щодо дійсності паспортного документу.
У результаті вивчення документ за допомогою спеціальних технічних засобів контролю було встановлено, що він містить ознаки повної підробки. 
Громадянці 1976 року народження відмовлено в перетині державного кордону, а документ вилучили. Найближчим часом її буде повернуто в зворотному напрямку.
Більше за посиланням: http://dpsu.gov.ua/ua/news/U-Borispoli-prikordonniki-viyavili-pidrobleniy-tureckiy-pasport/

неділя, 9 квітня 2017 р.

Іноземець спробував дати прикордонникам неправомірну вигоду, щоб потрапити до України

У Держприкордонслужбі продовжуються заходи щодо протидії корупції та злочинності серед персоналу прикордонного відомства, а також втягування прикордонників у протиправну діяльність.
Так, вчора прикордонники зупинили в аеропорту "Бориспіль" громадянина Грузії, який спробував надати неправомірну вигоду за безперешкодний пропуск на територію України. Під час перевірки документів зазначений громадянин, 1978 року народження не зміг підтвердити мету поїздки. Крім того, чоловік спробував вплинути на рішення співробітника Держприкордонслужби щодо непропуску та запропонував 40 доларів США. Іноземця не пропущено через кордон та  повернуто зворотнім рейсом.
 Державна прикордонна служба України звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Держприкордонслужби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.


субота, 8 квітня 2017 р.

"Щоденник прикордонника": прикордонниця Вікторія

Співробітники Держприкордонслужби та СБУ затримали в «Борисполі» партію чорної ікри

Сьогодні співробітники Держприкордонслужби та СБУ в ході спільних оперативних заходів в міжнародному аеропорту «Бориспіль» не допустили незаконного переміщення через кордон 15 кілограмів чорної ікри.
Вивезти делікатесний продукт з приховуванням від прикордонно-митного контролю намагався українець 1970 року народження. З коштовним багажем чоловік прямував на рейс, що мав відлітати до Туреччини. Попередня сума оцінка виявленої ікри склала близько 15 тисяч доларів США.
Наразі на особу складено матеріали про порушення митних правил за ст. 458 МКУ(Порушення митних правил).
Більше інформації за посиланням: http://dpsu.gov.ua/ua/news/Spivrobitniki-Derzhprikordonsluzhbi-ta-SBU-zatrimali-v-Borispoli-partiyu-chornoi-ikri/

"Щоденник прикордонника": прикордонниця Олександра

У «Борисполі» правоохоронці затримали громадянина Китаю, який організував міжнародний канал торгівлі людьми

Міжнародний канал торгівлі людьми викрили правоохоронці України в результаті проведення спільних оперативних заходів.
В ході взаємодії співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Нацполіції в Одеській області спільно з представниками ДБЗПТЛ НП України, оперативнимм співробітниками Держприкордонслужби, Слідчого управління та під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області викрили 40-річного громадянина Китаю, який організував міжнародний канал торгівлі людьми.
Правопорушника затримано на гарячому - в аеропорту «Бориспіль» під час спроби переправлення 2 молодих жінок за межі України рейсом «Київ–Алмаати».
В результаті проведення попередніх заходів було встановлено, що зловмисник вербував українок для надання послуг інтимного характеру в розважальних закладах, розташованих на території його країни. За послуги чоловік обіцяв жінкам платити 6 тисяч доларів за місяць.
Наразі стосовно зловмисника тривають слідчі дії та обирається запобіжний захід. Також встановлюється усі можливі причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення.
Більше інформації за посиланням: http://dpsu.gov.ua/ua/news/U-Borispoli-pravoohoronci-zatrimali-gromadyanina-Kitayu-yakiy-organizuvav-mizhnarodniy-kanal-torgivli-lyudmi/